Varbase Layout Builder (10.0.14) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: On
mr: वर

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Filter
mr: गाळणी

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
