Varbase Layout Builder (all releases) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Size
cs: Velikost

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Template
cs: Šablona

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
