Varbase Layout Builder (10.0.28) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: On
he: פעיל

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Layout
he: פריסה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Filter
he: סינון

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Gallery
he: גלריה

en: Heading
he: כותרת

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Offset
he: היסט

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
