Varbase Layout Builder (10.0.57) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
