Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Outline
ca: Esquema

en: Layout
ca: Disposició

en: Gallery
ca: Galeria

en: Heading
ca: Capçalera

en: Sizes
ca: Mides

en: Section @section
ca: Secció @section
