Varbase Layout Builder (all releases) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Outline
el: Διάρθρωση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Color
el: Χρώμα

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: Target
el: Στόχος
