Varbase Layout Builder (all releases) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Outline
nl: Structuur

en: Layout
nl: Lay-out

en: Gallery
nl: Album

en: Heading
nl: Koptekst

en: Colors
nl: Kleuren

en: Color
nl: Kleur

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: Target
nl: Doel

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Section @section
nl: Sectie @section
