Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Outline
az: Kontur

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Heading
az: Başlıq

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Color
az: Rəng

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Sizes
az: Ölçülər

en: Offset
az: Ofset

en: Target
az: Hədəf

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
