Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Outline
pa: ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
