Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stødd

en: Reset
is: Tómstilla

en: Outline
is: Yvirlit

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Sticky at top of lists
is: Fest ovast á listum

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Color
is: Litur

en: Authored on
is: Skrivað tann
