Varbase Layout Builder (10.1.0-alpha7) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Type
si: වර්ගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
