Varbase Layout Builder (10.1.0-beta12) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Color
my: အရောင်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
