Varbase Layout Builder (10.1.0-beta9) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Outline
bs: Bilješke

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Authored by
bs: Napisao

en: Colors
bs: Boje

en: Color
bs: Boja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano
