Varbase Layout Builder (10.1.0-rc6) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Color
mn: Өнгө

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
