Varbase Layout Builder (10.1.6) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: More
ast: Más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Outline
ast: Contornu

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en
