Varbase Layout Builder (10.1.6) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: More
et: Veel

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Outline
et: Sisukord

en: Layout
et: Paigutus

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Off
et: Väljas

en: Menu link
et: Menüülink

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Gallery
et: Galerii

en: Authored by
et: Autor

en: Media
et: Meedia

en: Color
et: Värv

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Change
et: Muutmine

en: Changed
et: Muudetud

en: Sizes
et: Suurused

en: Target
et: Siht

en: Meta tags
et: Metasildid

en: The time that the node was created.
et: Sisuelemendi loomise aeg.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.
