Varbase Reports (10.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Reset
af: Herstel

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
