Varbase Reports (10.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Created
bs: Kreiran

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
