Varbase Reports (10.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Created
hu: Létrehozva

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
