Varbase Reports (10.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Created
ar: الإنشاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
