Varbase Reports (10.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Reset
uk: Скинути

en: Created
uk: Створено

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Authored on
uk: Створено

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
