Varbase Reports (10.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
