Varbase Reports (10.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
