Varbase Reports (10.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
