Varbase Reports (10.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Created
eo: Kreita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
