Varbase Reports (10.0.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Created
nn: Laga

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
