Varbase Reports (10.0.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
