Varbase Reports (10.0.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
