Varbase Reports (10.0.4) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Reset
sv: Återställ

en: Created
sv: Skapad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Authored on
sv: Författad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
