Varbase Reports (8.x-6.0-beta4) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Asc
nl: Oplopend
