Varbase Reports (8.x-6.0-beta4) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Reset
fa: اعاده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
