Varbase Reports (8.x-6.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
