Varbase Reports (8.x-6.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
