Varbase Reports (8.x-6.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Created
eu: Sortua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Created date
eu: Sortze data

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
