Varbase Reports (8.x-6.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Reset
hr: Poništi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
