Varbase Reports (8.x-6.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
