Varbase Reports (8.x-6.2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Reset
it: Ripristina

en: Created
it: Creato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Created date
it: Data creazione

en: Authored on
it: Creato il

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Select any filter and click on Apply to see results
it: Seleziona qualsiasi filtro e clicca su Applica per visualizzare i risultati

en: Master
it: Principale
