Varbase Reports (8.x-6.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Created
jv: Digawé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
