Varbase Reports (8.x-6.2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
