Varbase Reports (8.x-6.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Reset
be: Скінуць

en: Created
be: Створана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць
