Varbase Reports (8.x-6.3) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Reset
da: Gendan

en: Created
da: Oprettet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Authored on
da: Skrevet den

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater

en: Asc
da: Stigende
