Varbase Reports (8.x-6.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Created
lt: Sukurta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
