Varbase Reports (8.x-6.4) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
