Varbase Reports (8.x-6.5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Reset
is: Endursetja

en: Created
is: Stofnað

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
