Varbase Reports (8.x-6.5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
