Varbase Reports (8.x-6.5) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Reset
ro: Resetează

en: Created
ro: Creat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Created date
ro: Data creării

en: Authored on
ro: Scris pe

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ro: Selectați orice filtru și faceți clic pe Aplică pentru a vedea rezultatele

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
