Varbase Reports (8.x-6.5) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
