Varbase Reports (8.x-6.6) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Reset
fi: Palauta

en: Created
fi: Luotu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Authored on
fi: Luotu

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Master
fi: Isäntä
