Varbase Reports (8.x-6.6) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Created
fr: Créé

en: Sort by
fr: Trier par

en: Created date
fr: Date de création

en: Authored on
fr: Écrit le

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Select any filter and click on Apply to see results
fr: Sélectionner un filtre et cliquer sur Appliquer pour voir les résultats

en: Master
fr: Principal
