Varbase Reports (8.x-6.6) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Reset
pl: Resetuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Authored on
pl: Data dodania

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
